Oldies But Goodies

Kontaktpersoners navne og e-post adresser

Fornavn(e)Efternavn(e)KlubNavnPrimær e-post adresseSekundær e-post adresse
PerAaby NielsenGug Boldklubperaaby@stofanet.dk
JohnAndersenHåbet IFjola@stofanet.dk
FrankBandholstSvenstrup/Godthåbfrankbandholst@jubiimail.dk
PerBjerrumDall-Ferslev Idrætsforeningdfikampfordeler@gmail.com
JesperBoyeAalborg Boldspilklubjbo@jyskenergi.dk
TorbenBoyeAalborg Boldspilklubboyetorben@gmail.com
JanBrandtAalborg Frejamail.jan.brandt@gmail.com
AllanBregendahlLKB Gistrupabr@rn.dk
JørnBroeLKB Gistrupjoernbroe@gmail.com
ErikBrunøRomdrup Klarup G&Ierikbruno@klarupnet.dk
PerBusborgAalborg Changbussborg.dall@gmail.com
HenningChristensenAalborg Changhsc@rn.dk
Jan ChristensenStorvorde/Sejlflod Boldklubsmiley99@live.dk
JørgenChristensenAalborg FrejaJoergenc22@gmail.com
Karl EjnerChristensenFrem Skørpingannekarlejner@gmail.com
Per HæsumChristensenLKB Gistruphaesum@aol.dk
NicolaiDemantDronninglund IFnde@live.dk
CarstenEllermanVestbjerg IFellerman@live.dk
PoulEriksenNørresundby Forenede BoldklubberPoulEriksen43@gmail.com
Kim FreundlichEsbensenNørresundby Forenede Boldklubberakfreundlich@gmail.com
HenningGadeAalborg Frejagade.henning@gmail.com
BjørnHaagensenAalborg Frejabhaagensen@gmail.com
CarstenHansenStorvorde/Sejlflod Boldklubcbfix@mail.dk
ErikHansenB52 / Aalborg Fodbold Cluberikhanseneha@gmail.com
FinnHansenB52 / Aalborg Fodbold ClubFinn.Hansen8@skolekom.dk
PovlHansenVejgaard Boldspilklubpovlhansen@stofanet.dk
MichaelHoffAalborg Frejam.hoff@privat.dk
JesperHohwyAalborg KFUM Fodboldjesper.hohwy@gmail.com
JohnHoldensgaardStorvorde/Sejlflod Boldklubjiholdensgaard@icloud.com
JanHolmgrenNUBIholmgrenjan4@gmail.com
SørenHøghRomdrup Klarup G&Ihogh1965@gmail.com
LarsHøjgaardDall-Ferslev Idrætsforeninglho@fritid.tele.dk
AndersJakobsenVejgaard Boldspilklubdagvej21@stofanet.dk
GertJensenSuldrupj.sen@live.dk
KimJensenNUBItech@nost.dk
TorbenJensenAalborg KFUM Fodboldcudu@sol.dk
MichaelJervildAalborg Changmijer@stofanet.dk
Kaj A.JørgensenAalborg Frejakaj@iNETdata.dk
HenrikKjærVejgaard Boldspilklubhenrik.kjaer1@skolekom.dk
PalleKnudsenNørresundby Forenede Boldklubberpalle.k@hotmail.dk
Carsten BorupKristensenDall-Ferslev Idrætsforeningmetteogcarsten@outlook.dkcbk@vivabolig.dk
FlemmingKristensenEllidshøj IFfleks@nordjyske.dk
JesperKyhnFrem Skørpingkyhn52@icloud.com
KajLarsenNørresundby Forenede Boldklubber
Karl PeterLarsenNibe Boldklubkarlpeterlarsen@gmail.com
BørgeLindbergNibe Boldklubborge.lindberg@gmail.com
CarstenMadsenNUBIsoholmvej@hotmail.com
HenrikMadsenNUBIgittehenrik@email.dk
MichaelMathiesenAalborg Frejalarsenmathiesen@gmail.com
PrebenMelgaardLKB Gistrupprebenmelgaard@stofanet.dk
PoulMøllerGug Boldklubpomoe@stofanet.dk
JensN. SimonsenStorvorde/Sejlflod Boldklubjens.neustrup.simonsen@businessdanmark.dk
FlemmingNavndrupAalborg KFUM Fodboldflemming-navndrup@mail.tele.dk
HenrikNielsenVårst-Fjellerad Boldklubhenrik@kagoo.dk
KimNielsenAalborg Changnielsen.kim@live.dk
KurtNielsenDronninglund IFkendelt@mail.dk
PeterNielsenNørresundby Forenede Boldklubberpeternielsen3@icloud.com
SigurdNielsenAalborg KFUM Fodbolderiksigurdnielsen@gmail.com
TomNielsenAalborg Frejatomnielsen7@gmail.com
TorbenNielsenDBU Dommeraalborgdommer@dbujylland.dk
LarsNordamNørresundby Forenede Boldklubberlars.nordam@hotmail.com
HenrikPedersenAalborg Changh-ped@hotmail.com
Palle KlitgaardPedersenGug Boldklubpkpdk@outlook.com
PoulPedersenAalborg Changpoulp@stofanet.dk
MichaelPoulsenVårst-Fjellerad Boldklubmpoulsen71@live.dk
KjeldRanumB52 / Aalborg Fodbold Clubhkranum@gmail.com
VagnRasmussenStøvring IFvara@stofanet.dk
SteveReesAalborg Changsr@hst.aau.dk
HenrikSchnoorGug Boldklubhenrikschnoor@hotmail.com
RasmusSkovboAalborg Changrasmusholms@yahoo.dk
JørnSkovmandAalborg Changjoernskovmand@gmail.com
HenrikSlothAalborg Changhenrik.sloth@skolekom.dk
KristofferStormarkAalborg Changkristoffer@stormark.dk
PalleSøbyggeNørresundby Forenede Boldklubberpallesoebygge@live.dk
EloSølvbergNørresundby Forenede Boldklubberelsolv@gmail.com
HarrySøndergaardAalborg Changharrysonder@gmail.com
Finn G.SørensenAalborg Dommerklubaalborgfodbolddommerklub@gmail.com
JimmySørensenSkalborg SKinfo@skalborgkro.dk
LarsUbbesenAalborg Changsvendsenogubbesen@gmail.com
HenrikUggerlyAalborg Frejahu@uggerly.dk
BendtUldahlNørresundby Forenede Boldklubberjth-bul@stofanet.dk
ThomasUlderupSuldruptu@integrate.dk
BjarneWulff NielsenAalborg Changbwn@gvdnet.dk
FinnZachoVårst-Fjellerad Boldklub